Soylu: O kadar çok çalışalım ki kılçıksız bir zafer kazanalım

Bağcılar Halk Sarayı’nda düzenlenen AK Parti teşkilat buluşmasında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ​​​​​​​14 Mayıs seçimlerine az bir vakit kaldığını ve çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak, “O kadar çok çalışalım ki kılçıksız bir zafer kazanalım. Hiçbir kılçığı olmayan bir zafer kazanalım. Bunu daima beraber sağlayalım. AK Parti teşkilatları alana çıktığı vakit inancıyla bugüne kadar yaptıklarının yüz akıyla bir arada milletimizin kucaklaşmasına hazır teşkilatlardır” dedi.

Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin önüne evvel 20 yıl, sonra 50 yıl ve 70 yıl, artık de millete inanarak 100 yıllık bir amaç koyduğunu lisana getirdi.

Erdoğan’ın koyduğu maksadı tamamlamak zorunda olduklarını vurgulayan Soylu, “AK Parti, istikametten ayrılmayan bir siyasi partidir. Siyaset yapmaktan daha öte bir dava anlayışının çevirisidir. Türkiye’nin en deneyimli partisidir, iktidarda en deneyimli partisidir. Akınlara karşı en deneyimli partisidir. Türkiye’nin birçok problemiyle karşı karşıya kaldığında yüksek deneyimini ortaya koyan bir siyasi partidir. Sizler de deneyimlisiniz. Bu deneyimlerinizi, bütün müktesebatınızı, bütün anlayışınızı bu seçimde ortaya koymanızı istiyorum” diye konuştu. ​​​​​(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir